ПРО КОМПАНІЮ

Основною сферою діяльності Київської філії ТОВ “Газорозподільні мережі України” є розподіл природного газу споживачам Київської області.

Загальний рівень газифікації Київської області перевищує 95%. Протяжність газопроводів найдовша в Україні – понад 44 000 км.
Товариство обслуговує близько мільйона споживачів, серед яких не тільки родинні господарства, а й бюджетні установи та організації, юридичні особи, та найбільші підприємства Київщини.

Історія газифікації Київщини розпочалася у 1957 році з міста Біла Церква. А вже у 60-х роках ХХ століття доставка газу стрімкими темпами ширилася Київською областю.

Зараз дбають про безперебійну роботу газорозподільної мережі Київщини біля 5 000 фахівців, які працюють у компанії.
Пріоритетом для товариства є комфорт кожного споживача, тому постійно тривають роботи з технічного обслуговування та експлуатації газопроводів, встановлення та заміни газових приладів, ремонту газового обладнання, повірки газових лічильників.

 

КЕРІВНИЦТВО

ПАВЛО ПОПОВ

В.о. директора Київської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»

Вищу освіту здобув у Херсонському державному університеті.

Карʼєру у газовій галузі розпочав у 2000 році у ВАТ «Херсонгаз»: начальник відділу, згодом – заступник голови правління.

З 2003 до вересня 2023 року обіймав керівні посади у ВАТ «Одесагаз» (начальник відділу ОКС), ПАТ «Миколаївгаз» (Голова правління), АТ «Київоблгаз» (Голова правління).

Має великий досвід роботи на керівних позиціях низки виробничих компаній та комунальних підприємств.

З 24 лютого 2022 року – вступив до лав ТрО Київської області.

Після звільнення Херсона, за запрошенням НАК «Нафтогаз України», очолив Херсонську ТЕЦ.

Відзначений Подякою Херсонської військової адміністрації.